Kayışdağı Boyacı Ustası

By | Şubat 20, 2019

Kayışdağı boya badana ustası arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Firmamız Kayışdağı boyacı sektöründe, ev, iş yeri ve her türlü mekanı, büyüklüğüne bakılmaksızın bir günde boyasını yapabilen tek firmadır. İnternette bizim sitemizde yaptığımız işlerin resimlerine ve referanslarımıza bakabilir yapılacak bya badana ile ilgili fikir edinebilirsiniz yıllarca bu işte yetişmiş usta kadromuz boya konusunda en iyi ustalarla çalışmaktadır.

Kayışdağı boya badana işleri konusunda sektörde lider konumdadır ve uzman ve tecrübeli ekibi ile gün geçtikçe müşteri portföyünü sürekli arttırmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan hizmet anlayışı ile firmamız yaptığı her faaliyeti en ince detayına kadar kontrol etmeden ve müşterilerinin onayını almadan işleri bitmiş olarak kabul etmiyor ve iş teslimini yapmıyoruz.

İşe Nasıl Başlıyoruz?

Sitemizden veya telefonla bize ulaştığınızda sizden randevu alarak, en kısa sürede işin yapılacağı mekana geliyoruz. Öncelikle mekanda Kayışdağı boyacı ustası ustalarımızdan biri ücretsiz keşif yaparak, müşterimizle istenen işlerin koordinesini yapıyoruz. Daha sonra kendi fikir ve önerilerimizi sunarak, işin yapımı hakkında son kararın verilmesini sağlıyoruz. Daha sonra ise mevcut kataloglarımızı da kullanarak, boya ve badananın rengi ve markası hakkında seçimi müşterimizle birlikte yapıyoruz. İşe başlanacak günü de kararlaştırdıktan sonra yapılacak için fiyatını hesaplayarak müşterimizin onayını alıyoruz. ataşehir kayışdağı boyacı Boya alım konusunda da müşterimize yardımcı oluyor, sürekli alışveriş yaptığımız firmalardan boya ve malzemelerin daha ucuza alınmasını da sağlıyoruz. Müşterimiz isterse malzeme alımına beraber de gidiyoruz.

Boya Badana Fiyatlarımız

Firma olarak boya badana işlerinde metrekare üzerinden fiyat veriyoruz. Ayrıca fiyatlarımız tüm malzemelerin bizden olması veya malzeme harici sadece işçilik olarak da değişmektedir. Firma olarak her şey dahil hizmetimizi daha çok önermekteyiz. Depomuzda mevcut olan boyaların tercih edilmesi durumunda ise vereceğimiz fiyat miktarı oldukça düşmektedir.

Boyanacak Mekanın Hazırlanması

İşe başlama tarihinden bir gün önce gerekli olan tüm boya ve malzemeleri alarak, boya yapılacak mekana taşıyoruz, böylece malzeme alımı ve taşınması ile zaman kaybetmemiş oluyoruz. Müşterimizle anlaştığımız tarihte, kendileri için uygun olan en erken saatte mekana gelerek eşyaları odanın orta kısmında topluyoruz. Eşyaları topladıktan sonra toz ve boyadan etkilenmemeleri için iki kat üstlerine örtü örtüyoruz. Bu işlemi yaparken ustalarımız da sökülmesi gereken, perde ve tabloları söküyor, sökülemeyen aksesuarları ise zarar görmeyecek şekilde etrafını kapatarak gerekli tedbirleri alıyor.

Mekanın Boyaya Hazırlanması

Mekanların boyanmadan önce yapılması gereken hazırlıklar bulunmaktadır. Kayışdağı boyacı Ustalarımız öncelikle kabaran tüm yerlerin kazınmasını ve zımparasını yaparak bu işlemden dolayı oluşan toz ve dökülmeleri temizliyorlar. Daha sonra ise tahta aksamı olan gereken yerlere macun, duvar ve tavanlara ise alçı uyguluyoruz. Ustalarımızın hepsi profesyonel ve uzun yıllardır bu işi yapmanın tecrübesini kazanan kişilerden oluşmaktadır. Alçının kurumasını müteakip saten alçı uygulaması yapıyoruz. Tahta aksamlar için ise zımpara işlemini yaparak boyaya hazırlıyoruz. Kuruyan saten alçıyı zımparalayan ustalarımız gerekli temizlikleri yaparak, tüm yüzeylerin boyaya hazırlanmasını sağlıyorlar.

Mekanın Boyanması ve Teslimi

Firma olarak bir günde boya ve badana işlerini tamamlayabilmek için diğer firmaların en az iki katı personeli ile çalışıyoruz. Bir odanın tavanına badana işlemi yapılırken, diğer bir odanın kapıları (ağaç ise pencere pervazları ve çerçeveleri dahil) boyanıyor, bir başka odanın ise duvarları boyanıyor. Bu yöntem ile evin tümünün boyası aynı zamanda ve kısa sürede bittiğinden kuruması da kısa sürede gerçekleşiyor. Boyadığımız zeminlerin rengi yeni boya ile aynı renk bile olsa mutlaka iki kat boya uygulaması yapıyoruz.

Sabah iş başlarken eviniz eşyalı ise tüm eşyalarınızı bulundukları odada orta bir yere toplar özerlerini koruma örtüsü ile örteriz daha sonra boya ve badana işine başlarız ev veya ofisinizi 1 veya 2 günde ter temiz profesyonel bir şekilde boyar size teslim ederiz. ayrıca boyama işi bitene kadar kesinlikle her hangi bir ücret talep etmiyoruz.

İşlerimiz bittikten ve kontrollerimizi yaptıktan sonra detay temizlikleri yaparak eşyaları eski yerlerine yerleştiriyoruz. Müşterilerimizin beğeni ve onayını aldıktan sonra ise işi tamamlamış oluyoruz.

Değerli ziyaretçi boya& badana işi öyle sanıldığı kadar kola bir meslek değildir boya badana işi sadece boya rulo fırçadan ibaret değildir  boya uygulaması yapılacak duvar ve tavanlarında varsa kabarma çatlamaları iyi bir şekilde onarmak lazım aksi halde işin ehli olmayan ustaların yaptığı tamirler boya uygulamasından sonra yapılan tamiratlar yama gibi gözükür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir